Dla kupujących oferujemy następujące usługi:

DARMOWA INSPEKCJA. Każdy dom lub mieszkanie może kryć potencjalne problemy niewidoczne dla oka typowego agenta ds. nieruchomości. Dlatego przeprowadzenie drobiazgowej inspekcji przed sfinalizowaniem transakcji jest ważnym elementem całego procesu. Także w przypadku sprzedaży inspekcja pomoże wykryć nieoczekiwane i obniżające wartość niespodzianki. Profesjonalnie przeprowadzona inspekcja to oszczędność czasu i pieniędzy.

DARMOWA POMOC PRZY KWALIFIKACJI NA POŻYCZKĘ. Zamiast godzinami ślęczeć na stosem niezrozumiałych papierów, wydając pieniądze jeszcze przed podjęciem decyzji o kupnie można uzyskać darmową pomoc w całym procesie. W tym właśnie specjalizuje się nasze biuro. Tu uzyskają Państwo darmową pomoc w kwalifikacji na pożyczkę, którą przeprowadzi specjalista oczekujący Państwa w naszym biurze.

DARMOWA PORADA PRAWNA. Naszym celem jest ułatwienie Państwu całej transakcji kupna. Zapewnia to współpraca naszego biura z najlepszymi adwokatami służącymi Polonii od lat. Dzieki temu uzyskają Państwo odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości. Prawnicy zadbają o prawidłowy przebieg całej transakcji kupna bądź sprzedaży, sprawdzając wszystkie zapisy na akcie własności, obciążenia i potencjalne problemy oraz zobowiązania związane z nieruchomością.

POMOC PRZY MODERNIZACJI I REMONCIE. Pokażemy Państwu jak w prosty sposób mogą Państwo zainwestować w przyszłość. Przeprowadzimy analizę możliwości rozbudowy, remontu bądź zmodernizowania kupowanej nieruchomości.

NIERUCHOMOŚCI
Copyright © 2006 The Discovery Realty CO. All Rights Reserved website design:Eurograf Design • hosting:myszka.com